הרשמו לקבלת ניוזלטר שבועי כדי לא להחמיץ אף טיפ

רוצים להיות מעודכנים? לקבלה במייל של הטיפ השבועי לחיפוש עבודה:

יום שני, 14 בדצמבר 2009

פינת החדשות: ועידת גלובס לעסקים- יום שני.

היום השתתפתי בפורום שעסק במנהיגות אסטרטגית ובתחום שקרוב לליבי: Networking.
רוצים להצליח בעסקים? המשיכו לקרוא...

הצלחה על פי אבי הוכמן, מנכ"ל דואר ישראל
המודל להצלחה בעסקים מורכב משלושה גורמים יסודיים:
1. אסטרטגיה- ברורה, מאוחדת, חד משמעית.
2. ישום אקטיבי של האסטרטגיה תוך התגברות על הקשיים והמכשולים.
3. Networking- רישות כמנוף להצלחה עסקית. לא רק רישות חברתי, אלא גם עסקי. והכוונה ל Networking חיצוני המבוסס על שיתופי פעולה עסקיים וגם פנימי הנשען על קשרים בתוך הארגון.

הצלחה ומנהיגות על פי קית' פראצי
קית' פראצי הוא מחבר רב המכר Never eat alone. הוא מומחה לפיתוח נטוורקינג עסקי מקצועי ונבחר לאחרונה על ידי המגזין פורבס לאחד מהאנשים המקושרים ביותר בעולם. אגב, הוא התעקש להמשיך ולשלוח ציוצים בטוויטר לכל אורך ההרצאה...
על פיו ההצלחה העסקית כולה נשענת על יחסים וקשרים בינאישיים.
לדוגמא, האם היה לכם פעם מנהל שדאג להצלחה האישית שלכם? אם היה לכם כזה, לא הייתם קמים כל בוקר מוקדם יותר, מגיעים בשמחה לעבודה ומשקיעים שם יותר? ברור שכן!

במחקרים נמצא קשר ברור בין פרודוקטיביות בעבודה לבין המצב החברתי שלכם בארגון... אם יש לכם חבר טוב במקום העבודה נמצא שהפרודוקטיביות שלכם תעלה. אם המנהל הישיר שלכם הוא גם חבר טוב, הרי שהפרודוקטיביות כפולה! מה מנבא הצלחה של צוות? לא ה IQ של חברי הצוות ולא הצלחות קודמות של אותו צוות. הגורם שינבא הצלחה הוא סוג הקשרים בצוות...קשר חברי הדוק וחזק הוא סוד ההצלחה.

מהם החלומות האישיים והעסקיים שלכם?
עשו רשימה של חלומות והנה לכם התוכנית האסטרטגית שלכם.

איך לממש את החלומות?
לשם כך תצטרכו לענות רק על שאלה אחת: עם מי אני צריך לחזק קשרים כדי לממש את החלומות שלי? התשובות יכולות להיות מגוונות...- עם לקוח מסוים, עם מנהל מסויים, עם איש תקשורת וכן הלאה. צרו רשימה של 25 אנשים שעל ידי יצירת וחיזוק הקשרים איתם תוכלו להתקדם בדרך למימוש החלום. סדרו אותם על פי סדר עדיפויות ואחרי זה חישבו: מה אני יכול/ה לעשות עבורם? זוהי הנקודה החשובה ביותר ב Networking. אינכם יכולים לצפות לקבל מבלי לתת. חישבו מה יגרום לאנשי המפתח הללו לעצור ולהעביר את הזמן שלהם דווקא איתכם...


לטיפים נוספים ולבלוג של קית': http://nevereatalone.typepad.com/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ShareThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...