הרשמו לקבלת ניוזלטר שבועי כדי לא להחמיץ אף טיפ

רוצים להיות מעודכנים? לקבלה במייל של הטיפ השבועי לחיפוש עבודה:

יום שלישי, 22 בפברואר 2011

חיפוש עבודה הפוך - Qunigo


לאחרונה שמעתי על אתר חדש לחיפוש עבודה בשם Qunigo.
האתר מאפשר חיפוש עבודה למעוניינים בחיפוש פאסיבי.
יוזמי ומקימי אתר Qunigo.com מספרים שהאתר מוסיף מימד חדש לתהליך חיפוש העבודה הודות לפלטפורמה בעלת בסיס נתונים דינאמי המכיל בתוכו מועמדים בצורה אנונימית. למאגר מתווספים מועמדים חדשים מדי יום.

האתר מאפשר למעסיקים "לצוד" מועמדים בהתאם לרשימת הדרישות שלהם, ברמת דיוק מירבית ובאיכות גבוהה, ומאפשר למועמדים את היכולת לשווק את עצמם בעת ובעונה אחת למגוון רחב של מעסיקים, אך עדיין לשמור על רמת דיסקרטיות גבוהה.

העיקרון העומד מאחורי הרעיון הוא שמחפשי העבודה ממלאים באתר פרטים על התפקידים בהם הם מעוניינים ועל ניסיונם המקצועי ומהצד השני המעסיקים מגדירים את דרישות התפקיד ומבצעים חיפוש בבסיס הנתונים.
המערכת מצליבה את הפרטים ברמת דיוק גבוהה בין דרישות המעסיק לתפקידים המבוקשים והניסיון של המועמד/ת, ומאפשרת פניה אל המועמדים באמצעות מערכת ההודעות של האתר.
במידה ומעסיק מעונין, המועמדים מקבלים הודעה ובה פרטי המעסיק ובקשה ליצירת קשר ולשליחת קו"ח. האם ליצור קשר או לא? זה כבר לשיקול דעתם של המועמדים...
האתר מהווה פיתרון אידיאלי עבור מועמדים אשר אינם יכולים או רוצים לחפש עבודה באופן אקטיבי, ומאפשר להם לקבל פניות ממעסיקים ומגייסים שונים, ללא מאמץ מצידם.

עבור המעסיקים, הפלטפורמה מאפשרת לסנן את המועמדים המתאימים מבחינת התפקיד אותו הם מחפשים ורלבנטיות הניסיון המקצועי, וליצור עימם קשר בלחיצת כפתור.

נשמע מענין? מוזמנים לנסות... אני בכל מקרה מברכת כל יוזמה חדשה בתחום חיפוש העבודה...

בהצלחה!

2 comments:

  1. אני לא בטוחה עד כמה אתרים כאלו לחיפוש עבודה בצורה פסיבית אפקטיבים... הדרך הטובה ביותר היא שליחת קורות חיים - וכמה שיותר.

    השבמחק
  2. תגובה זו הוסרה על ידי מנהל המערכת.

    השבמחק

ShareThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...