הרשמו לקבלת ניוזלטר שבועי כדי לא להחמיץ אף טיפ

רוצים להיות מעודכנים? לקבלה במייל של הטיפ השבועי לחיפוש עבודה:

יום ראשון, 20 במרץ 2011

חמש דרכים פורימיות לחיפוש עבודה- על אחריותכם בלבד!


מחפשים עבודה ללא הצלחה? היאוש מתחיל לחלחל בכם? קודם כל ולפני הכל אני מציעה לכם לחכות קצת עם היאוש ופשוט לקבוע איתי פגישת יעוץ לחיפוש עבודה. לאחר הפגישה אני מבטיחה לכם שכמו בלונדון "היאוש יעשה יותר נוח". סתם, אני צוחקת... אני מבטיחה שלאחר הפגישה תצאו מחוזקים, אופטימיים ועם שלל כלים לחיפוש עבודה נכון ומוצלח יותר.

פרטים כלליים על הפגישה תוכלו למצוא כאן
לפרטים נוספים לגבי פגישות היעוץ פשוט שילחו לי מייל ל: maya.bouhnik@gmail.com

אז חיפוש עבודה הוא בהחלט לא הנושא הכי משעשע שבעולם, אבל, לכבוד פורים החלטתי לכתוב פוסט בגישה קצת הומוריסטית. בד"כ כותבים ליד הצעות כאלה "אל תנסו את זה בבית", אבל, אני אהיה קצת יותר מקורית ואזהיר מראש- כל המנסה אחת מהשיטות המפורטות בהמשך, עושה זאת באחריותו בלבד...! :)

אז הנה 5 הצעות לחיפוש עבודה יצירתי במסורת ה"הפוך על הפוך":

1. כתבתי בעבר על תיאוריית האוקייאנוס האדום והכחול. והטיפ הזה הולך ככה: אם אתם שולחים קורות חיים כמו כל המתחרים שלכם ולא מקבלים שום תגובה, אם נראה לכם שקורות החיים שלכם הולכים לאיבוד באיזשהו בור טובעני של קורות חיים, פשוט הפסיקו לשלוח קורות חיים כמו כולם. מה זה אומר? אם כולם שולחים קורות חיים במייל- שילחו אתם בפקס או בדואר. מה שבטוח, ישימו לב אליהם, פשוט כי תהיו היחידים וגם כי יותר קשה לא לשים לב למעטפה פיזית מאשר לוירטואלית. החיסרון של הטיפ הזה ברור: מי בכלל יודע מה הכתובת של כל משרה ומשרה, ולמי יש כוח להדפיס כל כך הרבה, לקנות בולים, לקנות דיו למדפסת, לחכות לפקסים שיעברו וכן הלאה...

2. שילחו מחצית מקורות החיים שלכם. טוב, החיסרון של זה ברור, נכון? מצד שני..., אין כמו הנעה לפעולה בכדי לקבל איזושהי תגובה מהצד השני. אם מחצית מקורות החיים שלכם יראו מבטיחים, יש סיכוי רב שתקבלו מייל חוזר המבקש לשלוח מחדש את קורות החיים מפני ש"משהו לא בסדר עם הקובץ"... (ולמי שגדל בשנות השמונים אני אזכיר את הפרסומת הידועה: "אבל, מה עם החצי השני???" )

3. היו יצירתיים. שילחו קורות חיים מקוריים. זה יכול להיות תמונת ענק בעמוד הראשון, קורות חיים הכתובים בצורה של גראפים ודיאגרמות או אולי אפילו כמצגת פוטושופ. כל האמצעים מקדשים את המטרה! האמיצים ביותר יכולים גם לכתוב באותיות קידוש לבנה: " כן! אני OVER QUALIFIED למשרה, אבל.... "

4. שילחו את קורות החיים שלכם כמייל שרשרת מפחיד, המאיים שמי שלא יפתח אותו ויפיץ הלאה לשבעה מחבריו, לא יקבל קורות חיים מתאימים בחייו!

5. עשו BUZZ - הקימו אתר ייעודי המוקדש לקורות החיים וחיפוש העבודה שלכם, פיתחו עמוד אוהדים בפייסבוק, בקיצור, עשו רעש!

טוב, עכשיו אתם מבינים למה זה פוסט פורימי, נכון??? :)
המשך חג שמח לכולם!
מאיה

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ShareThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...