הרשמו לקבלת ניוזלטר שבועי כדי לא להחמיץ אף טיפ

רוצים להיות מעודכנים? לקבלה במייל של הטיפ השבועי לחיפוש עבודה:

יום ראשון, 4 בספטמבר 2011

פינת החדשות החמות: שירות חדש לגיוס עובדים ומציאת עבודה

היום (4/9) בשעה 18:00 יושק שרות חדש לגיוס עובדים בשם : Jobbing . מטרתו ליעל ולקצר משמעותית תהליכי גיוס עובדים ומציאת עבודה בעיקר בתפקידים בהם יש צורך קבוע בגיוס כמות גדולה של עובדים כמו : שרות, מכירות ועוד...

"המסר שלנו הינו: למצוא עבודה בפחות משעה", נמסר מטעם מפתחת המערכת, חברת HRVision. "אנחנו מקצרים ומייעלים את תהליך איתור, סינון ובדיקת המועמדים הקיים כיום, שהינו תהליך מסורבל ויקר, הן לחברות והן למחפשי העבודה, על ידי כך שמרבית תהליכי הגיוס ההכרחיים מתבצעים דרך הרשת במיידי".

החידוש הוא שהמועמדים, כבר בשלב שליחת קורות החיים למשרה, ממלאים באמצעות אפליקציה בפייסבוק שאלון אישי ועוברים מבחן התאמה הבוחן את יכולותיהם וכישוריהם. המבחן אורך כ-40 דקות והמועמדים עוברים אותו מביתם. לאחר מכן המערכת תנתח את תוצאות המבחן ביחס למאגר משרות מתוחכם (המאגר כולל את דרישות המשרות בהתייחס לכישורים ולנסיון מקצועי וגם בהתייחס לנתונים אדמיניסטרטיביים כמו מיקום גיאוגרפי, השכלה, שכר נדרש וכו'...).

תוך שעה ממילוי המבחן המועמדים יקבלו באופן מרוכז את רשימת התפקידים להם הם מתאימים, ושיחת טלפון מנציג שיתאם להם ראיון בחברה.

מפתחי המיזם טוענים: "בעוד שהסטטיסטיקה המקובלת של סיכוי הצלחה של מועמד לעבודה בשיטות הרגילות (אחרי שכבר נשלחו פרטיו למעסיק על ידי חברת השמה או אתר חיפוש עבודות) הינם כ-10%, אצלינו הסיכוי הינו למעלה מ-70%. יש לכך השלכות מרחיקות לכת הן על הקטנת עלויות גיוס עבור המעסיקים, והן בשיפור מהפכני של נוחות איתור התפקיד המתאים למועמדים".

הנה לינק לאפליקצית Jobbing


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

ShareThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...