הרשמו לקבלת ניוזלטר שבועי כדי לא להחמיץ אף טיפ

רוצים להיות מעודכנים? לקבלה במייל של הטיפ השבועי לחיפוש עבודה:

יום שני, 9 ביוני 2014

הזמנה לבוגרים טריים ולחסרי נסיון!

תיכף נפתחת עונת הבחינות ולאחריה יצאו לשוק העבודה מחפשי עבודה חדשים- כולם בוגרי תארים, אבל רובם חסרי ניסיון תעסוקתי במקצוע אותו למדו. חיפוש אקראי באתרי דרושים יגלה לכם סוד לא כמוס בכלל... כמות המשרות המיועדות למתחילים חסרי ניסיון ממש לא פרופורציונלית לכמות הבוגרים ואלה שכן קיימות, מכוונות בעיקר לבוגרים מצטיינים.

הוסיפו למצב הזה את העובדה הפשוטה שהיום למצוא עבודה זה אתגר לא קטן, גם עבור מחפשי עבודה מנוסים ובעלי רזומה מפואר ומה קיבלתם? 
נו... לא משנה מה עניתם לשאלה הזו, אופטימי זה בטח שלא.

אבל, כיוון שאופטימיות היא הכרחית בכל הקשור לחיפוש עבודה (גם אם זהירה בלבד), אז זה המקום לספר לכל מי שעדיין לא שמע ולא מכיר על קבוצת הפייסבוק שהולכת וגדלה מיום ליום: משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון . הקבוצה הוקמה ומנוהלת על ידי יואב מלמד בהתנדבות ומונה כבר יותר מ 42 אלף חברים! 
יואב, מנהל סטודיו בחברת פרסום, מספר: "מדובר בתופעה מטרידה, במקום לקחת אנשים עם אפס שחיקה, מוטיבציה בשמיים וראש פתוח ללמידה שאפשר להכשיר בקלות בהתאם לצורכי המערכת, מעסיקים מתעקשים על עובדים עם ניסיון מאוד ספציפי ובשכר יותר מכפול. מאז שהקבוצה פעילה, היא הפכה למקום שחייבים להיות בו עבור כל בוגר נחוש וכל מעסיק גמיש. 
ידוע לי על למעלה מ-1,000 אנשים שמצאו עבודה בקבוצה לאחר חודשים ארוכים של חיפושי שווא בכל מקום אחר. 
זהו שינוי תפיסתי של ממש שאני מנסה להוביל מול מעסיקים רבים, ולשמחתי מתחיל להניב פירות". 

טוב, אז בכדי לתרום גם אני לעשיה המבורכת, החלטתי לשנס מותניים ולהתארח בצ'אט של שאלות ותשובות בכל הקשור לחיפוש עבודה, שיתנהל בקבוצה בשבוע הבא.
אז...פיתחו יומנים ו Save The Date:
יום שלישי ה- 17/6 בין השעות 17:00- 19:00.
ממליצה בחום לנצל את ההזדמנות: להצטרף לקבוצה (אם אתם עדיין לא שם), להכין מראש רשימה של שאלות בנושאים הקשורים לכתיבת קורות חיים, לינקדאין, התלבטויות, ספקות, ראיונות טלפוניים, ראיונות עבודה, ושאר דאגות והתחבטויות ו... ניפגש שם בשלישי ה 17/6 ב 17!

Google+

תגובה 1:

  1. שכחת לציין מצטייני אוניברסיטאות בלבד (ולפעמים גם מצויינת המילה "מובילות")

    השבמחק

ShareThis

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...